Montez, s.r.o. - montáže tepelných zařízení

Komárovské nábřeží 10, 617 00 Brno - fakturační adresa: Dornych 116/65, 617 00 Brno - tel./fax: 545 234 970, mobil: 605 254 137, 603 755 084, 603 755 096, 603 755 102, e-mail: montezbrno@seznam.cz

Montez, s.r.o. - montáže tepelných zařízení
MONTEZ s.r.o. - ekatalog.czKotle a kotelny - ekatalog.cz
Montez, s.r.o. -> O firmě

 Kotelny, výměna kotlů, topenářské práce Brno

Hlavní činností naší firmy jsou montáže tepelných zařízení. Zajišťujeme kompletní instalatérské a topenářské práce včetně oprav, revizí a odborného poradenství. Kvalitní služby s profesionálním přístupem nabízíme zákazníkům z Brna i širokého okolí.

Instalatéři, plynaři a topenáři společnosti Montez, s.r.o., řeší každý den plánované i havarijní opravy, instalace tepelných zařízení nebo třeba rekonstrukce rozvodů. Zkrátka to, co klienti právě potřebují.

O kvalitě nabízených služeb se můžete sami přesvědčit v ukázkových referencích. Abychom vám usnadnili vybírání instalatérské a topenářské firmy, vystavili jsme u vybraných projektů také několik fotografií.hjkuu 

Zajišťujeme:

  • Montáže a opravy tepelných zařízení,
  • rozvody plynového, parního či teplovodního potrubí,
  • montáže kotlů a ústředního vytápění,
  • instalace chemických úpraven vod,
  • opravy průmyslových kotlů,
  • revize kotlů Slatina a Vihorlat Snina,
  • odborné poradenství a konzultace
  • a další topenářské i instalatérské práce.

Jednoduše řečeno poskytujeme veškeré služby v oblasti voda – topení – plyn. Protože vás chceme zbavit starostí s rekonstrukcemi a opravami tepelných zařízení, postaráme se také o demontáž stávajícího vybavení včetně jeho ekologické likvidace.

Okrajově se věnujeme rovněž prodeji náhradních dílů. Aktuální seznam dostupných součástek pro kotle na uhlí a plynové kotle najdete zde. Veškeré náhradní díly samozřejmě nakupujeme u prověřených dodavatelů, kteří nabízí odpovídající záruky.

Zajímají vás ceny, které si naši instalatéři, plynaři a topenáři účtují? Nemusíte se bát nečekaných nákladů – ještě než se pustíme do práce, provedeme u vás zdarma podrobnou technickou prohlídku. Bezprostředně poté vám upřesníme termín, rozsah i cenu zakázky.

Rychlost. Kvalita. Výhodné ceny.

Zasloužíte si profesionální přístup. Instalatérské i topenářské služby zajišťujeme bezmála 20 let. Za tu dobu jsme získali mnoho zkušeností, které nám dnes umožňují pracovat efektivněji a s nižšími náklady než ostatní. Chcete slyšet 7 dobrých důvodů, proč si na zakázky v oboru voda – topení – plyn vybrat právě nás?

1. Na vaše požadavky reagujeme rychle a flexibilně.
2. Poskytujeme kompletní služby za výhodné ceny.
3. Používáme pouze materiály/zařízení, se kterými máme dobré zkušenosti.
4. Ručíme za kvalitu odvedené práce.
5. Máme bohaté zkušenosti a téměř 20letou praxi v oboru.
6. Ochotně vám poradíme, jak udržovat tepelná zařízení v dobrém stavu.
7. Preferujeme chytrá a praktická řešení.

Zaměstnáváme schopné instalatéry, topenáře a plynaře. Jsme připraveni rychle, ale zároveň kvalitně dokončit i rozsáhlé zakázky. Důkazem našich profesních zkušeností jsou kromě referencí třeba také odborné certifikace.

Při výběru termínu realizace topenářských a instalatérských prací se vám vždy snažíme maximálně přizpůsobit.

Nízkotlaké a středotlaké kotle

Nízkotlaké a středotlaké kotle. Montáže nízkotlakých i středotlakých kotlů na pevná, kapalná a plynná paliva i na dřevní odpad. Dodávka, montáž, opravy i servis pro nízkotlaké i středotlaké kotle. Sídlíme v Brně, zakázky přijímáme po celé republice.

Jak objednat naše instalatérské a topenářské služby

Potřebujete vyřešit havárii v oblasti voda – topení – plyn? Zavolejte nám prosím na některé z výše uvedených telefonních čísel.

Rádi vám ale pomůžeme i v ostatních případech. Vyžádejte si od nás konkrétní nabídku topenářských a instalatérských prací ještě dnes.

Máte zájem o více informací? Podívejte se, jaké služby zajišťujeme, projděte si vybrané reference a v případě jakýchkoli otázek nás neváhejte kontaktovat.

Montáže a opravy kotlů Buderus, Loos, Froling

Kotle jsou jednou z našich hlavních specializací. Projektujeme a stavíme kotelny, provádíme odborné montáže kotlů, opravy kotlů i jejich příslušenství, servis kotlů a revize kotlů Slatina a Vihorlat Snina. Prodáváme také náhradní díly ke kotlům. Zaměřujeme se na nízkotlaké a středotlaké kotle. Na dřevní odpad, na pevná, kapalná i plynná topiva. Sídlíme v Brně, kotle však montujeme po celé republice. Součástí každé zakázky je odborné a praktické poradenství, jak udržovat kotel v dobrém stavu.

Novinky

Na vaše požadavky reagujeme rychle a flexibilně.

Poskytujeme kompletní služby za výhodné ceny.

Používáme pouze materiály/zařízení, se kterými máme dobré zkušenosti.

Ručíme za kvalitu odvedené práce.

Máme bohaté zkušenosti a téměř 20letou praxi v oboru.

Ochotně vám poradíme, jak udržovat tepelná zařízení v dobrém stavu.

Preferujeme chytrá a praktická řešení.

Kontakt

Montez, s.r.o.

IČO: 63471965
DIČ: CZ63471965

Firma je zapsána v obchodním rejstříku vedeného u Krajského soudu v Brně, oddíl C vložka 20065

sídlo firmy:
Zvonařka 408/16
Trnitá
617 00 Brno

Mobil:
605 227 197  Petrovič Milan

e-mail: montezbrno@seznam.cz

Provozováno CMS / E-shop (c)2020 Czechproduct.cz s.r.o. | WebCare | Mapa webu | Cookies
Navštivte také: voda-topení-plyn - naše práce - Kotelny - Povleceni -